kurumEbiPack Ambalaj sektoründe genç ve dinamik şirket. Faaliyet alanı kağıt ve ambalaj sektörü olan EbiPack A.Ş. markası ile T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı izni ile Gıda kodeksine uygun Gıda Paketleme malzemeleri üretmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında belli bir isme sahip olup grafik, tasarım, kalıp ve klişe gibi yan hizmetleri kendi bünyesinde üreten kendi sektöründe başarılı bir firmadır.

EbiPack Ambalaj Flexo baskı sistemleri kullanarak kâğıda birçok çeşitlilik kazandırmaktadır. Firmamız bir aile şirketidir. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi sitemizde mevcut olup. Standart dışı ürün talepleri için bizimle temasa geçmenizi rica ederiz.

Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kontrol sistemleri, laboratuar deneyleri, ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır.

Vizyonumuz

Küresel pazarlarda ileri teknolojisi, yenilikçi ve mükemmeli arayan iş anlayışı ile tercih edilen firma olmak. Operasyonel mükemmellik anlayışımızla paydaşlarımız için katma değer üreten firma olmak. En yüksek kalitede, mükemmel iş sonuçlarına ulaşabilmek için, tüm iş süreçlerini tüm çalışanlarımızın gönüllü katılımı ile sürekli iyileştirmektir.

Modern teknolojiyi takip eden makine parkı ve eğitimli personeliyle çalışmalarını sürdüren firmamız açısından önemli olan müşteri memnuniyet göstergeleri titizlikle takip edilip değerlendirilmektedir.

Misyonumuz

EbiPack olarak misyonumuz; sektördeki uzmanlığımızı, ürün ve hizmet kalitemizi daima zirvede tutmak, çevreye saygılı olmak ve her konuda sürekli gelişim içerisinde olarak değerli müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sürdürmektir. Müşteriden gelen bütün taleplere karşı çözümler üreterek pazardaki ihtiyaçları karşılamaktır.